Дизайнерський картон різних фактур та розмірів

Дизайнерський картон різних фактур та розмірів

Шановні партнери!

 

       Наш розділ Новинки поповнився новими позиціями.

    Це велика кількість наборів для виготовлення листівок, запрошень, карток та багато іншого. Вас вразить широта вибору наборів. Картон відрізняєтся за розмірами, кольором та фактурою. Крім звичайного картону ми пропонуємо Вам придбати перламутрові заготовки та із металізованим ефектом. Усі заготовки небіговані та не мають ніякого тиснення.

       

Набори заготовок

 

 

      Також пропонуємо Вам придбати набори для виготовлення конвертів. Заготовки під конверти пробіговані у місцях необхідних згинів, але комплектуються у розгорнутому несклеєному вигляді, у якому зручніше, на наш погляд, декорувати конверт - встановлювати люверси, брадси, обклеювати та наносити малюнки і штампи.

     Дякуючи високій щільності картонну, із якого виготовлені конверти, 290 та 300 г/м2, готовий виріб має солідний та стильний вигляд. Ми пропонуємо Вам конверти двох популярних розмірів: 15,5х16 см та 22х11 см. Перший якнайкраще підходить під розмір маленьких наборів паперу для скрапбукінгу 15,5х15,5 см. Другий зручний для подарункової листівки чи грошового подарунку.

Заготовки для конвертів

 

  

   


^Вгору^