Розширення лінійки художніх матеріалів

 

 

 Пасти із наповнювачами із мармуру та штучної тканини

        АЛЬКАНТАРА 200 г, 140 грн.

        Пластер перламутровий, акриловий, на водній основі.

       Використовується на гіпсі, штукатурці, дереві, гіпсокартоні, папері, двп, дсп, пластику. 

     Для отримання певного відтінку можна додавати барвник. Нанесіть перший тонкий шар, дайте висохнути, нанесіть другий шар в одному напрямку, дайте йому декілька хвилин підсохнути, потім рухами в зворотньому напрямку формуйте ефект який буде нагадувати алькантару або нубук, оксамит. Наноситься мастихінами із нж сталі з гладкими і рівними краями або пензлем. До матеріалу у разі потреби можна додавати води до 10%.

 

         ШЕДОУСТОУН 300 г, 160 грн.

Пластер перламутровий, текстурний із мармуровими крихтами. З чарівним ефектом гри тіней.

      Використовується на гіпсі, штукатурці, дереві, гіпсокартоні, папері, двп, дсп. Для отримання певного відтінку можна додавати барвник. 

      Нанесіть перший тонкий шар, потім на «відрив» нанесіть невеличку кількість другого шару. Дайте 15-30 хвилин для підсихання, з натиском формуйте ефект, розгладжуйте поверхню. Наноситься мастихінами із нж сталі з гладкими і рівними краями, або пластиковим шпателем.

 

        СОФТ  160 г, 110 грн.

        Пластер перламутровий, акриловий, на водній основі.

    Використовується на гіпсі, штукатурці, дереві, гіпсокартоні, папері, двп, дсп, пластику. Для отримання певного відтінку можна додавати барвник. 

      Нанесіть з натиском перший тонкий шар, після висихання нанесіть другий шар і легкими рухами формуйте необхідний ефект. До матеріалу у разі потреби можна додавати води до 3%. Наноситься мастихінами із нж сталі з гладкими і рівними краями або пензлем.

 

Пасти із мармуровим наповнювачем

 

          КАВІАРЗ 400 г, 90 грн.

          Чорний мармуровий камінь, в акрилі на водній основі, 

          Використовується на гіпсі, штукатурці, дереві, гіпсокартоні, папері, двп, дсп.
На фарбовану в чорний колір поверхню нанесіть шар товщиною в одне зернятко каменю. Якщо необхідно- декоруйте бейцами, або лаками. Наноситься мастихінами із нж сталі з гладкими і рівними краями, або пластиковим шпателем. 

 

            АНТІКО РОМАНО 450 г, 85 грн.

             Пластер камінцевий, акриловий, на водній основі

       Використовується на гіпсі, штукатурці, дереві, гіпсокартоні, папері, двп, дсп. Для отримання певного відтінку можна додавати барвник. Нанесіть перший тонкий шар, потім на «відрив» нанесіть невеличку кількість другого шару. Дайте 10-25 хвилин для підсихання, з натиском формуте ефект, розгладжуйте поверхню

Наноситься мастихінами із нж сталі з гладкими і рівними краями, або пластиковим шпателем. 

 

           КРАК 300 г, 100 грн.

          Пластер який тріскається після повного висихання.

      Використовується на гіпсі, штукатурці, дереві, гіпсокартоні, папері, двп, дсп.  Для отримання певного відтінку можна додавати барвник. Нанесіть товстий шар матеріалу дайте йому 12 годин для висихання, декоруйте бейцами, або лаками. 

        Наноситься мастихінами із нж сталі з гладкими і рівними краями, або пластиковим шпателем. 

 

Фінішні матеріали для остаточного декорування

 

         БЕЙЦ 250 г, 80 грн.

      Універсальний матеріал для декупажу, фінішного декору, закріплення шарів. Також використовується у таких випадках коли треба додати поверхні будь-якого відтінку із золотим, або сріблястим,  напівпрозорим  ефектом. У будь-який Бейц можна додавати колоранти-барвники у необхідній кількості в залежності від потреб. При додаванні великої кількості колоранта ви отримаєте акрилову основу для фону. У будь-який бейц можна додавати до 20% води.

         Використовується на гіпсі, штукатурці, дереві, гіпсокартоні, папері, двп, дсп, пластику. 

   Для отримання певного відтінку можна додавати барвник. Нанесить тонкий шар, дайте час для висихання. Наноситься мастихінами із нж сталі з гладкими і рівними краями або пензлем.

Витрати : близько 100г на 1м2 поверхні

 

          СОФТЛАЙТ 40 г, 100 грн.

       Акрилове покриття на водній основі, що накопичує світло та світиться у темряві (салатовий або голубий відтінки), артикул №01 або №02.
Не містить шкідливих речовин. Легко наноситься пензлем або мастихіном в один або декілька шарів.  Може використовуватися майже на всіх видах поверхонь.

        Має дуже високу адгезію до гіпсу, пластику, картону, паперу, дерева. Добре пороникає в тріщини та інший рельєф декорованої поверхні, може втиратись у поверхню за допомогою звичайної губки. Можна додавати до 10% води. Чим більше шарів покриття тим яскравіше ефект у темряві.

Витрати : близько 150г на 1м2 поверхні

 

*Ціни вказані рекомендовані роздрібні.

 

 


^Вгору^