Торговые марки:

ScrapBerry's

Скрапберіз (Scrap - "скрап", Berry - "ягідка") - торгова марка англійської постачальника Brightnature. Колекція товарів, які постачаюься на український ринок, створена спільно з компанією Хоббі і Ти з урахуванням особливостей і потреб українського споживача. Для створення дизайнів товарів використовуються найпопулярніші і затребувані мотиви, написи кирилицею (наприклад, штампи). Товари виробляються під контролем компаній Brightnature та Хоббі і Ти, і якість продукції, що поставляється є одним з пріоритетних моментів контролю.

Echo Park

Стильний американський папір Echo Park Paper, у тому числі нові колекції This & That, Note to Self, Mini Themes та інші. Папір продається в наборах-колекціях і по 1 аркушу. Весь папір двосторонній (з двостороннім друком), вироблений у США, не містить лігніну і кислоти.Graphic 45

Графік 45 - це папір архівної якості, без лігніну і кислоти, відрізняється дивовижною красою і неповторним дизайном, відомий у всьому світі і улюблений багатьма відомими дизайнерами.

Tilda


 

Шведський всесвітньовідомий бренд товарів для рукоділля та виготовлення виробів для домашнього декору. Відмінною особливістю даного бренду є унікальність і впізнаваність дизайнів продукції. Найвідомішим елементом бренду Tilda є "безрота лялька", яку можна пошити із запропонованих наборів або самому підібрати матеріали з асортименту Tilda.

 Sizzix

Англійська торговельна марка машинок для вирубки і тиснення паперу, картону, тканини, кардстоку та інших матеріалів а також фігурних ножів і папок для ембосування для цих машинок

 

 

Американська компанія, виробник широкого асортименту фарб і художніх матеріалів для художників, хобі та домашнього декору

Найвідомішими марками компанії є Americana, Dazzling Metallics, SoSoft, Craft Twinkles, Patio Paint, Crafter's Acrylic, Liquid Rainbow, Snow-Tex, JansenArt Traditions, DuraClear Varnishes, DecoMagic.

Продукція продається більш ніж у 60ти країнах. Вся продукція компанії виробляється в США, на власній фабриці.

Асортимент Deco Art: акрилові фарби різного призначення, фарби по склу, фарби для тканини, фарби для зовнішніх робіт, фарби-металік, глітерні продукти, спеціалізовані товари, текстурні пасти і інструменти для них, клеї, матеріали для підготовки поверхонь і для фінальної обробки, трафарети.

^Вгору^